ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

  • ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 733 φορές

Ο διαιτητής Βουρνέλης ορίστηκε στο ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Απόλλωνα Λάρισας

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς της 7ης αγωνιστικής της SL2.

Το Σαββατιάτικο εντός έδρας παιχνίδι της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Απόλλωνα Λάρισας, θα σφυρίξει ο Βουρνέλης (Μακεδονίας), με βοηθούς τους Αϊναλή και Μποζατζίδη (Μακεδονίας).

Αναλυτικά:

Α ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

ΒΕΡΟΙΑ – Απόλλων Λάρισας (14.45 ERTFLIX, Δημ. Βέροιας)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Απόλλων Πόντου – Α.Ε.Λ. (14.45, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Πιερικός – ΠΑΟΚ Β (14.45, Α' ΔΑΚ Κατερίνης)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου (14.45, Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης, Σάββας (Σερρών)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου (14.45, Δημ. Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας (14.45, «Ανθή Καραγιάννη»)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μινούδης, Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Τρίγλια – Ολυμπιακός Β (14.45 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα (14.45, Δημ. Καρδίτσας)
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Κορωνάς (Πειραιά)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας)

Β ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Ρόδος – Καλλιθέα (14.45 ΕΡΤ3, Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Επισκοπή – Ο.Φ. Ιεράπετρας (14.45 ΔΑΚ Γάλλου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Κηφισιά – Ζάκυνθος (14.45, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Διπλάρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Καλαμάτα – Διαγόρας (14.45, Δημ. Μεσσήνης)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Νιδριώτης (Αθήνας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης (14.45, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Λεβαδειακός – Αιγάλεω (17.00 ΕΡΤ3, Δημ. Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ίσσα (Αθήνας)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Παναθηναϊκός Β - Αστέρας Βλαχιώτη (14.45 ERTFLIX, Δημ. Ασπροπύργου)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

ΑΕΚ Β – Χανιά (14.45, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)