ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

  • ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 575 φορές

SL2: Οι διαιτητές της πρεμιέρας - Αυτός "σφυρίζει" το ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ στη Λάρισα

Τους διαιτητές της πρεμιέρας της Super League 2 ανακοίνωσε την Παρασκευή 29/10 η ΚΕΔ, με τον Μπεκιάρη από την Καρδίτσα (φωτο) να "σφυρίζει" το Σαββατιάτικο ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ στη Λάρισα με τον τοπικό Απόλλωνα.

Αναλυτικά οι ορισμοί της 1ης αγωνιστικής:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15.00)

Απόλλων Λάρισας - Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Πιερικός - Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15.00)

Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα (Ρέντη)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Τρίγλια (Ηρακλής) - Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Νίκη Βόλου - Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15.00)

Κηφισιά - Ρόδος (Καισαριανής)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

ΟΦΙ - Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Εργοτέλης - Αιγάλεω (Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Διαγόρας - ΑΕΚ Β (Ρόδου)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15.00)

Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος (Σπάρτης)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Καλλιθέα - Επισκοπή (Καλλιθέας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά - Καλαμάτα (Περιβολίων)
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)