![ΒΕΡΟΙΑ: Ισόπαλη με Άρη η Κ17](/media/k2/items/cache/2070868436762058083e108006e34b46_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 1136 φορές
ΒΕΡΟΙΑ: Ισόπαλη με Άρη η Κ17
Τον Άρη αντιμετώπισε το μεσημέρι του Σαββάτου η ομάδα Κ17 της ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ, με τον οποίο αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 στο γήπεδο του Σταυρού.
Όσον αφορά την Κ20 των «κυανέρυθρων», αγωνίζεται την Δευτέρα (14/04) στις 10πμ στο ίδιο γήπεδο κόντρα στην αντίστοιχη ομάδα του Αστέρα Τρίπολης, στο πλαίσιο της 34ης και τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League U20.