![Στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου Νέων Κ23 ο Άνθιμος Κελεπούρης](/media/k2/items/cache/41ba01572bb85064fc94306879c7bd4f_XL.jpg)
- ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
- Posted
- Διαβάστηκε 12802 φορές
Στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου Νέων Κ23 ο Άνθιμος Κελεπούρης
Για το Εσπού της Φιλανδίας αναχωρεί την Τρίτη ο νεαρός βαδιστής Ανθιμος Κελεπούρης, αθλητής του ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ, για να αγωνισθεί με την εθνική ομάδα στίβου της χώρας μας στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα Στίβου Νέων Κ-23.
Ο Ανθιμος αγωνίζεται την Τετάρτη 12-7-2023 στις 18.30 στα 20.000 μέτρα βάδην νέων ανδρών.