Ένα χρυσό και ένα αργυρό μετάλλιο για το Νίκο Τουλίκα στην Αθήνα

Ένα χρυσό και ένα αργυρό μετάλλιο κατέκτησε ο Νίκος Τουλίκας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου 2020 στην Αθήνα, συνεχίζοντας τις επιτυχίες του.

Αναλυτικά:

Άλλη μια συμμετοχή στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου ΟΠΑΠ 2020 έλαβε τέλος με την 1η θέση στα 10 χλμ και την 2η θέση στα 5χλμ.

Ευχαριστούμε θερμά τον βουλευτή Ν.Ημαθίας Lazaros Tsavdaridis , τον Αντιπεριφερειάρχη Ν. Ημαθίας Kostas Kalaitzidis, τους ιατρούς Dimitris Apostolidis ,Kiriakos Gourgiotis ,τον φυσιοθεραπευτή ΠαναγιώτηςΠαλπάνας , το Α.Σ. ΑμεΑ Ν. Ημαθίας "ΑΙΓΕΣ" , την εταιρεία Impact Athletics ,τους φίλους του αθλητές και  δρομείς που ήταν για ακόμα μία χρονιά δίπλα στον Νικόλα , σε ότι και αν χρειαστήκαμε.

Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα τον προπονητή μας Antonis Stoikos που και αυτή τη χρονιά  είχαμε μία άψογη συνεργασία και ήταν δίπλα στον Νικόλα σε όλες τις φάσεις, εύκολες και δύσκολες....!
Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού....!