Ισόπαλη 2-2 με Ατρόμητο η Κ20 της ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ
  • Διαβάστηκε 999 φορές

Ισόπαλη με σκορ 2-2 αναδείχθηκε η ομάδα Κ20 της ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ με την αντίστοιχη του Ατρομήτου στο γήπεδο της Καψόχωρας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 13’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κοβατση αλλά 10 λεπτά αργότερα οι Βεροιώτες έφεραν το ματς στα ίσια με τέρμα του Κατσούλη.

Στο 59’ οι «κυανέρυθροι» έκαναν την ανατροπή πετυχαίνοντας το 2-1 με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Τάνη, ενώ το τελικό 2-2- σημείωσε τρία λεπτά αργότερα ο Μπαστάκος.

Ο Στέφανος Γαϊτάνος παρέταξε τους εξής: Βασιλειάδης, Κατσούλης, Στράντζαλης, Τακίδης, Τάνης (68’ Νικολαϊδης), Γιαννόπουλος (75’ Αλιατίδης), Παπαγεωργίου, Λουμάνι, Καλλίνης, Στασινόπουλος (68’ Μπουρδάνος), Λαζόπουλος.