Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Το πρόγραμμα της Handball Premier 2022-2023

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2022-2023

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Handball Premier, με τον Ζαφειράκη Νάουσας να υποδέχεται στην πρεμιέρα την Πυλαία.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική (17.09.2022)
Δράμα Bianco Monte - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ιωνικός Affidea - Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΠΑΟΚ - ΑΣΕ Δούκα

2η Αγωνιστική (24.09.2022)
ΠΑΟΚ - Δράμα Bianco Monte
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ιωνικός Affidea
Διομήδης Άργους - ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

3η Αγωνιστική (01.10.2022)
Ιωνικός Affidea - ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας - Διομήδης Άργους
ΑΕΚ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte - ΑΣΕ Δούκα

4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ
Δράμα Bianco Monte - Ιωνικός Affidea
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ζαφειράκης Νάουσας
Διομήδης Άργους - ΑΕΚ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα - ΑΕΣΧ Πυλαίας

5η Αγωνιστική (29.10.2022)
Ζαφειράκης Νάουσας - ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ - Δράμα Bianco Monte
ΑΕΚ - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Διομήδης Άργους
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea - ΑΣΕ Δούκα

6η Αγωνιστική (05.11.2022)
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Δράμα Bianco Monte - Ζαφειράκης Νάουσας
Ιωνικός Affidea - ΧΑΝΘ
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

7η Αγωνιστική (12.11.2022)
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΠΑΟΚ
ΑΕΚ - Δράμα Bianco Monte
Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ - ΑΣΕ Δούκα

8η Αγωνιστική (16.11.2022)
ΠΑΟΚ - ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ιωνικός Affidea - ΑΕΚ
ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΣΕ Δούκα - Διομήδης Άργους

9η Αγωνιστική (19.11.2022)
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Δράμα Bianco Monte
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ιωνικός Affidea
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους - ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΣΕ Δούκα

10η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΠΑΟΚ - Διομήδης Άργους
Δράμα Bianco Monte - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea - ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα - ΕΣΝ Βριλησσίων

11η Αγωνιστική (03.12.2022)
ΕΣΝ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ
Διομήδης Άργους - Δράμα Bianco Monte
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΧΑΝΘ
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΚ - ΑΣΕ Δούκα

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ αυστηρά η αναδημοσίευση, ολική, μερική ή περιληπτική αναπαραγωγή, η κατά παράφραση ή διασκευή των κειμένων που περιέχονται στο website
με οποιονδήποτε τρόπο (ηλεκτρονικό, μηχανικό, φωτοτυπικό, ηχογράφησης ή άλλο), χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του kerkidasport.gr.
Copyright © 2018 "ΚΕΡΚΙΔΑ" | All rights reserved | Development by LEONweb