• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 272 φορές

Ο Γιούργας διαιτητής στο Θεσπρωτός - ΒΕΡΟΙΑ

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών των αναμετρήσεων της 4ης αγωνιστικής της SL2.

Το παιχνίδι της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Θεσπρωτό στην Ηγουμενίτσα (27/11, 15:00) θα διευθύνει ο Κερκυραίος Γιούργας Κωνσταντίνος, με βοηθούς τους Κακαφώνη Μιχαήλ (Αχαΐας) και Νάστο Ζώη (Πρέβεζας / Λευκάδας).

Αναλυτικά:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

ΠΟΤ Ηρακλής - Παναθηναϊκός Β (15.15 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Κοτανίδου (Δράμας)

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας (13.45 ΕΡΤ3, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)

Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ (15.00, Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κουφός, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

Ηρακλής Λάρισας - Διαγόρας (15.00, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)

Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός (15.00, Αριδαίας)
Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπάλας (Τρικάλων), Δεδικούσης (Λάρισας)

Θεσπρωτός - ΒΕΡΟΙΑ (15.00, Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Νάστος (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου (15.00, Νεάπολης)
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

Ολυμπιακός Β - Ηλιούπολη (15.00, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Γιαννούκας (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Κοττωρός (Δωδ/νήσου), Τσακίρης (Δράμας)

ΑΕΚ Β - ΠΑΟ Ρουφ (15.00, Σεραφείδειο)
Διαιτητής: Στεργιώτης (Αθήνας)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθήνας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

Χανιά - Καλαμάτα (15.00 Περιβολίων)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλακάς, Μανούρας (Δυτ. Αττικής)

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (15.00, Αγυιάς)
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Ηρόδοτος - Αιγάλεω (15.00, Ν. Αλικαρνασσού)
Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Βλαχάκης (Ρεθύμνου), Κομισοπούλου (Χανίων)

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου

ΟΦ Ιεράπετρας - Προοδευτική (15.00, «Βουζουνεράκειο»)
Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Μάτσας (Ηρακλείου)

Κηφισιά - Athens Kallithea (15.15 ΕΡΤ3, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθήνας)

Ρεπό: Επισκοπή