• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 305 φορές

Ο Ντάουλας από την Δυτ. Αττική θα "σφυρίξει" το ματς ΒΕΡΟΙΑΣ - Πιερικού

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών, για τις αναμετρήσεις της 14ης αγωνιστικής της Super League 2.

Το εντός έδρας παιχνίδι της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Πιερικό, που καλώς εχόντων των πραγμάτων θα γίνει την Κυριακή (16/1), θα διευθύνει ο Ντάουλας (Δυτ. Αττικής) με βοηθούς τους Κουβαλάκη (Δράμας) και Χατζηνάκο (Δράμας).

Αναλυτικά:

Super League 2 – 14η αγωνιστική

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/01 – 14:45

Ολυμπιακός Β-Καβάλα
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Σάββατο 15/01 – 17:00

Ηρακλής-Ξάνθη
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

Κυριακή 16/01 – 14:45

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης

Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

ΒΕΡΟΙΑ-Πιερικός
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Χατζηνάκος (Δράμας)

Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

Κυριακή 16/01 – 17:00

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/01 – 14:45

Ηρόδοτος-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Φράπος (Μακεδονίας)

Ρόδος-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Ζάκυνθος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

ΟΦΙ-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

Καλλιθέα-Εργοτέλης
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

Αιγάλεω-Καραϊσκάκης Άρτας
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας – Λευκάδας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Λεβαδειακός-Καλαμάτα
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Επισκοπή-Κηφισιά
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)