SL2: Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές των αγώνων της 11ης αγωνιστικής της Super League 2, στην οποία η ΒΕΡΟΙΑ θα κάνει το προγραμματισμένο ρεπό της.

Αναλυτικά:

Super League 2 – 11η αγωνιστική

Τετάρτη 5/1 – 15:00

Βόρειος όμιλος

Απόλλων Πόντου-Ηρακλής

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μινούδης (Πιερίας)

4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Νίκζας, Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

Πιερικός-Ολυμπιακός Β

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Ματζηνάκος, Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Θεσπρωτός-ΑΕΛ

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Μάνασης (Τρικάλων)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Καβάλα-Τρίκαλα

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Ρεπό: Βέροια

Νότιος όμιλος

Επισκοπή-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Κορωνάς, Χρηστάκος (Πειραιά)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Κηφισιά-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

ΑΕΚ Β-Αιγάλεω

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Καλαμάτα-Καλλιθέα

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Σταβρόγλου (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

Παναθηναϊκός Β-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Καραϊσκάκης-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Εργοτέλης-Χανιά

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Ρεπό: Ρόδος