Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Στις 24/10 η σέντρα στη Super League 2 - Όλο το πρόγραμμα

Στις 24/10 η σέντρα στη Super League 2 - Όλο το πρόγραμμα

Με συνθήκες… covid-19 διενεργήθηκε σήμερα η κλήρωση της Super League 2, για τη σεζόν 2020-2021.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο φάσεις, η πρώτη είναι η κανονική διάρκεια με 22 αγωνιστικές και θα ακολουθήσουν 10 αγωνιστικές των πλέι οφ (θέσεις 1-6) και πλέι άουτ (θέσεις 7-12).

Η ημερομηνία έναρξης ορίστηκε στις 24 Οκτωβρίου. Η Ξάνθη ζήτησε να μην αγωνιστεί στις πρώτες δύο αγωνιστικές, για να προλάβει να προετοιμαστεί και έτσι τα πρώτα δύο της παιχνίδια θα γίνουν αργότερα σε εμβόλιμες αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Λεβαδειακός

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Διαγόρας

Χανιά

 - 

Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή

 - 

Τρίκαλα

Εργοτέλης

 - 

Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας

 - 

Ξάνθη

2η αγωνιστική

 

 

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός

 - 

Χανιά

Διαγόρας

 - 

Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας

 - 

Εργοτέλης

Τρίκαλα

 - 

Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη

 - 

Ιωνικός

3η αγωνιστική

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Χανιά

Παναχαϊκή

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Εργοτέλης

 - 

Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας

 - 

Διαγόρας

Ξάνθη

 - 

Δόξα Δράμας

Ιωνικός

 - 

Τρίκαλα

4η αγωνιστική

 

 

Παναχαϊκή

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Χανιά

 - 

Εργοτέλης

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός

 - 

Ξάνθη

Διαγόρας

 - 

Ιωνικός

Τρίκαλα

 - 

Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας

 - 

Παναχαϊκή

Ξάνθη

 - 

Χανιά

Ιωνικός

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα

 - 

Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας

 - 

Διαγόρας

6η αγωνιστική

 

 

Απόλλων Λάρισας

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Εργοτέλης

 - 

Ξάνθη

Παναχαϊκή

 - 

Ιωνικός

Χανιά

 - 

Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός

 - 

Διαγόρας

7η αγωνιστική

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Ξάνθη

Ιωνικός

 - 

Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα

 - 

Εργοτέλης

Δόξα Δράμας

 - 

Παναχαϊκή

Διαγόρας

 - 

Χανιά

Λεβαδειακός

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

8η αγωνιστική

 

 

Ιωνικός

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Ξάνθη

 - 

Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας

 - 

Δόξα Δράμας

Εργοτέλης

 - 

Διαγόρας

Παναχαϊκή

 - 

Λεβαδειακός

Χανιά

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

9η αγωνιστική

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Τρίκαλα

Δόξα Δράμας

 - 

Ιωνικός

Διαγόρας

 - 

Ξάνθη

Λεβαδειακός

 - 

Απόλλων Λάρισας

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Εργοτέλης

Χανιά

 - 

Παναχαϊκή

10η αγωνιστική

 

 

Δόξα Δράμας

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Τρίκαλα

 - 

Διαγόρας

Ιωνικός

 - 

Λεβαδειακός

Ξάνθη

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Απόλλων Λάρισας

 - 

Χανιά

Εργοτέλης

 - 

Παναχαϊκή

11η αγωνιστική

 

 

Διαγόρας

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός

 - 

Δόξα Δράμας

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Τρίκαλα

Χανιά

 - 

Ιωνικός

Παναχαϊκή

 - 

Ξάνθη

Εργοτέλης

 - 

Απόλλων Λάρισας

 

 

 

12η αγωνιστική

Λεβαδειακός

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Διαγόρας

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Δόξα Δράμας

 - 

Χανιά

Τρίκαλα

 - 

Παναχαϊκή

Ιωνικός

 - 

Εργοτέλης

Ξάνθη

 - 

Απόλλων Λάρισας

 

 

13η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Χανιά

 - 

Λεβαδειακός

Παναχαϊκή

 - 

Διαγόρας

Εργοτέλης

 - 

Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας

 - 

Τρίκαλα

Ιωνικός

 - 

Ξάνθη

 

 

14η αγωνιστική

Χανιά

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Παναχαϊκή

Λεβαδειακός

 - 

Εργοτέλης

Διαγόρας

 - 

Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας

 - 

Ξάνθη

Τρίκαλα

 - 

Ιωνικός

 

 

15η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Παναχαϊκή

Εργοτέλης

 - 

Χανιά

Απόλλων Λάρισας

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Ξάνθη

 - 

Λεβαδειακός

Ιωνικός

 - 

Διαγόρας

Δόξα Δράμας

 - 

Τρίκαλα

 

 

16η αγωνιστική

Εργοτέλης

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Παναχαϊκή

 - 

Απόλλων Λάρισας

Χανιά

 - 

Ξάνθη

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Ιωνικός

Λεβαδειακός

 - 

Τρίκαλα

Διαγόρας

 - 

Δόξα Δράμας

 

 

17η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη

 - 

Εργοτέλης

Ιωνικός

 - 

Παναχαϊκή

Τρίκαλα

 - 

Χανιά

Δόξα Δράμας

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Διαγόρας

 - 

Λεβαδειακός

 

 

18η αγωνιστική

Ξάνθη

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Απόλλων Λάρισας

 - 

Ιωνικός

Εργοτέλης

 - 

Τρίκαλα

Παναχαϊκή

 - 

Δόξα Δράμας

Χανιά

 - 

Διαγόρας

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Λεβαδειακός

 

 

19η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Ιωνικός

Τρίκαλα

 - 

Ξάνθη

Δόξα Δράμας

 - 

Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας

 - 

Εργοτέλης

Λεβαδειακός

 - 

Παναχαϊκή

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Χανιά

 

 

20η αγωνιστική

Τρίκαλα

 - 

Καραϊσκάκης Άρτας

Ιωνικός

 - 

Δόξα Δράμας

Ξάνθη

 - 

Διαγόρας

Απόλλων Λάρισας

 - 

Λεβαδειακός

Εργοτέλης

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Παναχαϊκή

 - 

Χανιά

 

 

21η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Δόξα Δράμας

Διαγόρας

 - 

Τρίκαλα

Λεβαδειακός

 - 

Ιωνικός

ΟΦ Ιεράπετρας

 - 

Ξάνθη

Χανιά

 - 

Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή

 - 

Εργοτέλης

 

 

22η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας

 - 

Διαγόρας

Δόξα Δράμας

 - 

Λεβαδειακός

Τρίκαλα

 - 

ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός

 - 

Χανιά

Ξάνθη

 - 

Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας

 - 

Εργοτέλης

 

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ αυστηρά η αναδημοσίευση, ολική, μερική ή περιληπτική αναπαραγωγή, η κατά παράφραση ή διασκευή των κειμένων που περιέχονται στο website
με οποιονδήποτε τρόπο (ηλεκτρονικό, μηχανικό, φωτοτυπικό, ηχογράφησης ή άλλο), χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του kerkidasport.gr.
Copyright © 2018 "ΚΕΡΚΙΔΑ" | All rights reserved | Development by LEONweb